> Shop > TVs > TVs - Accessories > TVs - Frames > VG-SCFF65BWBZA
VG-SCFF65BWBZA
Click the image to magnify
Samsung
Samsung VG-SCFF65BWBZA
2025 Pro 65" Frame Cust Bez Modern Brown
2025 Model
Call for availability
65" The Frame Customizable Bezel - Modern Brown
FEATURES
  • 75”/85” Bezels are compatible with 75”/85” The Frame (2021-2024) and The Frame Pro (2025).
  • 65” Bezels are compatible with 65” The Frame (2021-2025) and The Frame Pro (2025)
SPECIFICATIONS
FEATURE
Color: Brown
Material: Modern
COMPATABILITY
The Frame: Y25 Frame Pro
Compatible Inch: 65"
DIMENSION
Product (LxWxH)
  • TOP/BOTTOM : 1460.0(L) x 24.6(W) x 17.7(H)
  • LEFT/RIGHT : 837.4(L) x 24.6(W) x 17.7(H)
Package (LxWxH): 1546 x 94 x90mm